Jen zdravý výkonný tým může dosahovat špičkových výsledků.

Jóga smíchu pomáhá eliminovat negativní dopady stresové práce, pomáhá odstraňovat dysfunkce v týmu a zlepšovat pracovní prostředí. Skupinový smích dokáže vytvořit šťastné a motivované pracovní síly se silným sklonem k týmové práci.

Smích vyvoláváme prostřednictvím kombinace Smíchocviků založených na smíchu ve skupině, očního kontaktu a dětské hravosti, což po určité době obvykle vede k přirozenému a nakažlivému smíchu.

Jóga Smíchu pro firmy je vhodná jako doplněk k firemním akcím, výročním plánovacím poradám, teambuildingům, offsite událostem, ale také ve zkrácené verzi jako icebreakery na konference a týmové porady a jiná setkání.

 

Ve firmách pracuji s klienty na formulacích vizí, strategí, nastavování plánů, nezbytných ukazatelů výkonnosti, systému porad apod., ale často těch největších změn dosahujeme při změnách v týmu a odstranění dysfunkcí, které tento tým paralizují. A navíc si u toho lze užít spousta smíchu...

Jóga Smíchu posiluje jak zdraví vašeho firemního týmu, tak má posilující účinek na váš imunitní systém a vaši bránici.

Hluboké dechové techniky, které jsou součástí cvičení, zvyšují množství kyslíku v našich buňkách a jsou nejdůležitějšími faktory odolnost vůči nemocem a získávání životní energie.

Jóga Smíchu zlepšuje výkonnost týmu, mimo jiné velice rychle zlepší také vaši náladu a pomůže vám ji udržet si ji po celý den.

Jóga Smíchu pomáhá zlepšovat fyzické zdraví, odstraňovat negativní myšlenky a emoce.

Jóga Smíchu zvyšuje sebevědomí a důvěru v týmu.

Pravidelným cvičením Jógy Smíchu zvyšujete také výkonnost jednotlivců i týmů a má pozitivní vliv na vyšší kreativitu.

Jóga Smíchu odstraňuje hlavní dysfunkce v týmu, kterými jsou nedostatek důvěry a schopnost efektivně zvládat konflitky.

Pomocí Jógy Smíchu členové týmu zvládají lépe negativní situace a dokáží si s konfliktními situacemi poradit mnohem snadněji.

NAHORU